ROYALE VRIJSTAANDE WONING MET VRIJSTAANDE BERGING (VOORMALIGE GARAGE), GELEGEN OP EEN MOOI PERCEEL IN HET CENTRUM VAN ROSMALEN!
Perceel: 360 m²,
Gebruiksoppervlakte wonen: 130 m²,
Overige inpandige ruimte: 33 m²,
Externe bergruimte: 19 m²,
Gebouw gebonden buitenruimte: 9 m²,
Inhoud: 579 m³,
Bouwjaar: 1975.
INDELING:
Begane grond:
Via de overdekte entree bereikt u de ruime hal met trapopgang naar de eerste verdieping en de toegang naar de keuken en woonkamer. De woonkamer is uitgevoerd als een doorzonwoonkamer met grote raampartijen aan de voor- en achterzijde. Aan de zijkant bevindt zich tevens nog een extra raam. De vloer is voorzien van een tegelvloer waaronder vloerverwarming is aangebracht. Voor de gezelligheid is er nog een gezellige gashaard aanwezig. Via een loopdeur bereikt u de overkapping en achtertuin. De woonkeuken bereikt u via een boog. Deze woonkeuken is lekker royaal en is voorzien van een in hoekopstelling geplaatst keukenblok met inbouwapparatuur. Door het grote raam heeft ook de keuken veel daglicht. Via de keuken bereikt u de royale bijkeuken met toiletruimte en twee bergingen. Tevens bevinden zich in de bijkeuken de aansluitingen voor de wasapparatuur. De bijkeuken is verwarmd en ook hier bereikt u via een loopdeur de tuin.
Eerste Verdieping:
Hier bevinden zich drie ruime slaapkamers, een complete badkamer en een separaat toilet. De slaapkamer aan de achterzijde heeft de beschikking over een balkon. In de andere slaapkamer aan de achterzijde heeft u nog extra kast- en bergruimte. De badkamer is uitgevoerd in een witte kleurstelling en is voorzien van een ligbad, een douchecabine, een design radiator en een dubbele wastafel met meubel.
Tweede Verdieping:
Op de royale voorzolder bevindt zich de opstelling van de c.v.-ketel (2016) en is er voldoende bergruimte aanwezig. Via een deur bereikt u de vierde slaapkamer.
Berging:
Rechts naast de woning is er een berging gerealiseerd waar u de fietsen kunt stallen.
Links naast de woning ligt de voormalige garage welke volledig verbouwd is tot een wel hele nette berging. Door deze afwerking is de ruimte bijvoorbeeld ook te gebruiken als extra chillruimte!
Tuin:
De ruime achtertuin is fraai aangelegd en wordt met liefde onderhouden! De tuin is deels bestraat en is voorzien van diverse plantenborders, een vijver en er ligt een kunstgrasmat.
Bijzonderheden:
Na de aankoop van de grond op 13 december 1973 is er een fijne woning neergezet waar de eigenaren met veel plezier en liefde wonen. Alle kinderen en kleinkinderen hebben hier de mooiste tijden beleefd. Nu wordt het tijd om het “stokje” over te dragen.
UNIQUE SELLING POINTS:
* Uitstekend onderhouden woonhuis;
* Royale berging (voormalige garage), eventueel te gebruiken als chillruimte of eventueel weer te gebruiken als garage;
* Fijne leefruimte;
* Oprit voor meerdere auto’s;
* Gelegen in het centrum;
* Fraai aangelegde tuin.
Zien wij u binnenkort?